Soutěž o GoPro Hero a další skvělé ceny!

Bojuj s námi za bezpečný internet!

Staň se režisérem, kameramanem a hercem v jedné osobě a vyhraj nové GoPro! Stačí vymyslet a natočit krátké video zaměřené na internetovou bezpečnost. Inspirací ti může být jedno z 10 hlavních témat naší kampaně. Kreativitě se ale meze nekladou, takže pokud si nevybereš, zvol si téma vlastní! Hlavní je jedno - upozornit kamarády i ostatní uživatele sociálních sítí, že nebezpečí se může skrývat i v online světě.

Jsi jako doma na Youtube nebo spíš na Instagramu? Vyber si kategorii, která ti sedne!
1. Video na Instagram
- post nebo storíčko

2. Video na Youtube
- třeba formou vlogu, krátkého příběhu nebo rozhovoruVideo by mělo mít formát, aby sedělo do jedné z výše zmíněných kategorií. Pokud si nebudeš s videem vědět rady, napiš nám, moc rádi poradíme :) Můžeš zapojit i rodiče, porota za ně přidá plusové body! ;-) Hotové video nám pošli do 30. září na mail info@detstvionline.cz a nezapomeň připsat, na jakou školu chodíš a kolik je ti let. A pokud budeš chtít, rovnou video nahraj na svůj profil a označ @detstvionline

Brzy zveřejníme naší odbornou porotu, která v každé kategorii určí tři nejlepší! Vétězové dostanou skvělé věcné ceny a navíc možnost další spolupráce při natáčení dalších videí 🙂Vyhrát můžeš parádní ceny!